Milí občané,
rádi bychom Vám tímto popřáli krásné svátky vánoční. Užijte si je v kruh u svých blízkých, Ježíšek, nechť Vám i Vašim blízkým, partnerům, dětem, vnoučatům, donese vše, co jste si přáli. Hlavně svátky prožijte v klidu a pohodě.
Děkujme Vám za spolupráci v uplynulém roce a těšíme si již na společnou cestu v roce 2026.
Vám všem přejeme, aby rok 2026 byl úspěšný, a hlavně nám všem přinesl zdraví a spokojenost.
Krásné Vánoce
město Jevišovice