informační SMS Informační sms

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Nadcházející události

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
Oslava MDD 2. 6. 2024
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15
fotbalová letní zábava
16
17 18 19 20 21 22
Garážová diskotéka na benzínce LEO
23
24 25 26 27 28 29 30
Poplatky 2024
Drobečková navigace

Úvod > Město a kultura > Prodej bytů

REZIDENCE KLUBOVNA

Nový domov pro vaše sny

Vítejte v Rezidenci Klubovna!

Rezidence Klubovna představuje výjimečný bytový komplex situovaný v srdci Jevišovic, navržený s důrazem na moderní a klidné bydlení. Tento projekt nabízí jedinečnou kombinaci komfortu, stylu a bezpečnosti, aby uspokojil všechny vaše potřeby a přání.

Obrázek4.png

 

Příjemné bydlení s dotekem přírody

Proč si vybrat Rezidenci Klubovna?

Lokalita: Jevišovice jsou idylické městečko s bohatou historií a krásnou přírodou, s dostupnými službami (mateřská a základní škola, ordinace praktického lékaře, lékárna, knihovna, moderní sportoviště, obchody, pošta), ideální pro rodinný život nebo odpočinek od městského ruchu. Jevišovice si zamilujete na první pohled.

Dostupnost: Do bývalého okresního města Znojmo se dostanete autem za necelých 20 minut. Dopravní obslužnost je zajišťována také pravidelnými autobusovými spoji IDS JMK. Jevišovice protíná několik cyklotras, po kterých se dostanete do Znojma, Národního parku Podyjí, na Vranov, ale i do Rakouska, případně na druhou stranu na Vysočinu.

Design a komfort: Moderní architektura, kvalitní a přírodě blízké materiály, ale také promyšlené dispoziční řešení bytových jednotek nabízí jedinečné pohodlí pro každého. Bytový komplex je navržen tak, aby poskytoval i dostatek venkovního prostoru pro odpočinek a setkávání se sousedy.

Bezpečnost a soukromí: Jevišovice patří k bezproblémovým lokalitám. V obci je i policejní služebna. Samotný bytový komplex je navržen s použitím nejnovějších technologií a materiálů, které garantují bezpečnost a odolnost stavby. Rozhodně můžete počítat s maximálním soukromím.

Přírodě blízké materiály a soběstačnost: Pro stavbu počítáme s použitím přírodě blízkých materiálů, které snižují energetickou náročnost bydlení. Bytový komplex bude osazen solárními panely, které budou přispívat k energetické soběstačnosti komplexu.

Obrázek3.jpg

 

Dispozice a vybavení podle vašich potřeb

Vyberte si dispozice a velikost vašeho nového bytu podle svých potřeb. V nabídce máme i byty s vlastním balkonem či terasou.

 Obrázek12.png

 

Sklep a parkovací místo pro každého

V každém z nových bytů najdete vstupní chodbu s úložným prostorem, kuchyňský kout, jídelnu, obývací pokoj a koupelnu se sprchovým koutem a WC, doplněnou o sklepní kóji. Pro větší bytové jednotky nabízíme navíc i uzpůsobenou ložní niku. Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto jsou všechny vstupní dveře vybaveny protipožární bezpečnostní technologií. Ke každému bytu náleží také parkovací místo.

 

Uspořádání bytů a jednotlivá podlaží

První podlaží

klubovna1NP.png

Druhé podlaží

 klubovna2NP.png

Třetí podlaží

klubovna3NP.png

 

REZERVUJTE SI SVÉ NOVÉ BYDLENÍ

Prohlídky dle domluvy

Volejte na 778 540 540

 

Exkluzivní vybavení 

Vyberte si podle svého vkusu - na výběr máte dvě sady vybavení

Standard č. 1: Hygienické zázemí bytu ve vysoce estetickém černém designu, vinylová podlaha ve světle šedé či tmavě betonové barvě, keramický obklad s imitací šedého kamene a detaily v bílé mozaice, a interiérové dveře v bílém vysokém lesku či šedé imitaci broušeného hliníku.

vybaveni-1-1.jpg

vybaveni-1.jpg

 

Standard č. 2: Nerezové prvky v hygienickém zázemí, vinylová podlaha v odstínech světle šedého betonu nebo šedo-hnědého dřeva, podlahové soklové lišty v bílé barvě či z hliníku, a bílé interiérové dveře vysokého lesku nebo světlé dřevo s nerez kováním.

vybaveni-2-2.jpg

vybaveni-2.jpg

 

Ceny, které vás potěší

Bytové jednotky jsou k dispozici za ceny začínající již od 2.690.000 Kč, což z nich činí atraktivní investici pro každého, kdo hledá kvalitní bydlení v klidné a přátelské lokalitě.

Obrázek6.png

 

Stáhněte si svou prezentaci s podrobnostmi a nákresem umístění jednotlivých bytových jednotek:

REZIDENCE KLUBOVNA.pdf

 

Rezidence Klubovna 

Jevišovice, 671 53

Prezentace proběhne v květnu 2024 v Jevišovicích (termín a místo bude upřesněno).

Kontakt na realitní společnost - ČS Realitní/Nemovitosti pozemky s.r.o., Příkop 4, Brno, 602 00, kontakt: tel. 778 540 540 (pan David Sedlák). Realitní společnost nabízí zajištění financování od České spořitelny a.s.

Projekt staví společnost N.K. Stav a.s., Košuličova 755/41 Brno – Horní Heršpice 619 00.

 

 REZIDENCE KLUBOVNA.png

 

REZERVUJTE SI SVÉ NOVÉ BYDLENÍ

Prohlídky dle domluvy

Volejte na 778 540 540